8        -        5

( 2:2, 3:1, 3:2 )

Sestava:

Šmídl - Zajacová, Kuzebauch, Harazim, Štěrba, Soural - Kováč, Tichý, Vašíček, Goralka, Halberštát, Chval, Bilopotocki, Bošina

20.1. 2012 - Třetí soupeř severní části ligy starších žáků. Soupeř hratelný, srovnatelný.

Úvod patřil opět nám. Měli jsme rychlý nástup a tlak. Po chvilce – v páté minutě jsme vedli již 2:0.

Ale opět nás srazil syndrom pohody. Naši hráči přestávali bruslit, neboť měli za to, že rychlé vedení

zaskočilo soupeře natolik, že se to již nějak dohraje. A tak jsme usínali, zatímco Ústí „vstávalo“.

Ještě do konce první třetiny bylo vyrovnáno.

Ve druhé třetině bylo vidět na ledě pouze jedno mužstvo. Nedokázali jsme čelit stále lepšící se hře soupeře a před třetí částí hry byl stav 5:3, přičemž jsme skórovali až ve 40. minutě.

Třetí třetina již byla bojovnější a nutno podotknout, že náš protivník nasazení přeháněl a často docházelo k napadení našich hráčů i po odpískání. Zákroky byly většinou potrestány, o čemž svědčí

i statistika vyloučených – 6:1. Přesto, že jsme hráli daleko více minut v početní výhodě, nedokázali jsme

nabízeného zvýhodnění využít.

Přišla zbytečná prohra, která má základy v nedisciplinovanosti některých hráčů.

Možná pro některé sezóna skončila úspěšným postupem mezi 8 nejlepších. Je to škoda.

Třeba budeme příjemně překvapeni po dalším zápase – doma – v tradičním derby s Karlovými Vary.

Plusy: nasazení - snad pouze v první polovině první třetiny a místy ve třetí části hry